Ստորագրվեց համագործակցության հուշագիր՝ ԿԶՆԱԿ հիմնադրամի և ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի միջև Գրառման հեղինակ Տաթևիկ Հարությունյան հրապարակվել է 31.3.23 +0 Համագործակցություն Համագործակցություն
«ԻՄ ԿՅԱՆՔԸ ՀԱՄԱՅՆՔՈՒՄ» ԱՇԱԿԵՐՏՆԵՐԻ ՓՈԽԱՆԱԿՄԱՆ ԾՐԱԳՐԻ ՄԵԿՆԱՐԿԸ Գրառման հեղինակ Տաթևիկ Հարությունյան հրապարակվել է 29.3.23 +0 Համագործակցություն Համագործակցություն
Հանդիպում Տավուշի մարզի ուսումնական հաստատությունների տնօրենների և ՀՀ մյուս մարզերի վերապատրաստված տնօրենների հետ Գրառման հեղինակ Տաթևիկ Հարությունյան հրապարակվել է 28.3.23 +0 Միջոցառումներ Միջոցառումներ
Սեմինար «Նախագծային ուսուցման առանձնահատկությունները հիմնական և միջնակարգ դպրոցներում ֆիզիկա առարկայի շրջանակներում» թեմայով Գրառման հեղինակ Տաթևիկ Հարությունյան հրապարակվել է 28.3.23 +0 Բնագավառներ Բնագավառներ
ԲԱՑ ԴԱՍԵՐ՝ ՆՎԻՐՎԱԾ «ՊԱՏՄԱԲԱՆԻ ՕՐՎԱՆ» Գրառման հեղինակ Տաթևիկ Հարությունյան հրապարակվել է 28.3.23 +0 Միջոցառումներ Միջոցառումներ
Սեմինար Գեղարքունիքի մարզի Մարտունու տարածաշրջանի ուսումնական հաստատությունների համար Գրառման հեղինակ Տաթևիկ Հարությունյան հրապարակվել է 28.3.23 +0 ՀՊՉ ՀՊՉ
Տեղեկատվական հանդիպում Արարատի մարզի հանրակրթական ուսումնական հաստատությունների տնօրենների և տնօրենների տեղակալների հետ Գրառման հեղինակ Տաթևիկ Հարությունյան հրապարակվել է 27.3.23 +0 ՀՊՉ ՀՊՉ